W Centrum realizowane są prace badawczo-rozwojowe na rzecz podmiotów z branży morskiej oraz spoza. Przykłady prac są następujęca:
  1. Dla firmy z południa Polski zrealizowaliśmy ambitną pracę polegającą na oszacowaniu wynalazku dla branży morskiej związanego z innowacyjną metodą pozyskiwaniem energii. W celu realizacji zlecenia musieliśmy zbudować zespół ekspercki złożony z pracowników naukowych kilku uczelni wyższych oraz przedstawicieli firm komercyjnych, tak polskich jak i zagranicznych (razem 8 osób).
  2. Dla Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście wykonaliśmy prace związane z analizą ryzyka eksploatacji kontenerowców nad gazociągiem Nord Stream oraz określiliśmy parametry techniczne północnego toru podejściowego do portu w Świnoujściu, szacując koszty tego rozwiązania.
 
 

Kontakt

Zainteresowanych skorzystaniem z Centrum Analizy Ryzyka prosimy o kontakt z:

Centrum Innowacji Akademii Morskiej w Szczecinie Sp. z o.o.
Wały Chrobrego 1-2
70-500 Szczecin
tel.: +48 791810509
email: info@innoam.pl 
Maritime Risk
Copyright 2012 by Maritime Risk. All rights reserved!
webdesign bp8.pl
Projekt nr UDA-RPZP.01.02.02-32-001/11-00
Tytuł projektu.: "Budowa Centrum Naukowo-Badawczego Analizy Ryzyka Eksploatacji Statków w Akademii Morskiej w Szczecinie"
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013